Aikataulu 2018

Tapahtuman alustava aikataulu:
HUOM. Muutokset mahdollisia

Pe 6.4.2018, Tanssikoulu Funky Hall, ilmoittautuminen 16.30-17.30
17.00 - 18.15 Workshop: Voguing / Anna
18.15 - 19.30 Workshop: Hip hop / Anna
19.30 - 20.45 Workshop: Girlstyle hip hop/ Anna

La 7.4.2018, Raahesali, ilmoittautuminen 7.30 - 15.00
7.45 - 9.20 Soolojen ja duojen harjoitukset
9.20 - 9.45 Tauko harjoituksissa
9.45 - 12.15 Ryhmien harjoitukset
12.15 - 12.30 Aikuiset2 EK-esitys
12.30 - 14.30 Katselmuksen 1.osa (Yli 15-v ryhmät ja soolot&duot 12-15-v)
14.30 - 14.45 Tauko
14.45 - 16.00 Katselmuksen 2.osa (Alle 15-v ryhmät ja soolot&duot  yli 30-v)
16.00 - 16.45 Päivällinen
16.45 - 18.15 Katselmuksen 3.osa (Newbie, Soolot ja duot alle 11-v ja yli 15-v, Yli 30-v ryhmät)
18.15 - 19.30 Battlet hip hop 1vs1 ja all styles 3vs3 - Hosted by  Keksi Kollektiivi
19.30 Palkintojen jako

Su 8.4.2018, Tanssikoulu Funky Hallilla
11.00 - 12.15 Workshop: Showtanssi / Mimmi
12.15 - 13.30 Workshop: Reggaeton choreo / Mimmi
13.30 - 14.45 Workshop: Nykytanssi keskitaso / Jaakko
14.45 - 16.00 Workshop: Nykytanssi edistyneet/ammattilaiset / Jaakko